Întrebare recomandată | WAndrei95W a întrebat:

Salut Tpu.Am si eu o intrebare.
Momentan sunt pe RDS Cablu analogic si as dori sa ma mut pe Akta.Pe RDS analogic am pachet baza si receptionez si niste canale HD(TVR HD, PROTV HD, SPORT.RO HD etc). Aceste canale se receptioneaza in orice retea de cablu, sau doar la anumite retele?

Răspuns Câştigător
| TheBlackEmo a răspuns:

Doar la anumite retele, mai bine ai ramane pe analogic, nu toate contin aceste programe, sunt unele care le au dar trebuie sa platesti în plus, sfatul meu e sa ramai la analogic!

2 răspunsuri:
| Broadband a răspuns:

Anumite retele..nush ce sa spun..rds nu au discovery antena etc, in schimb akta e praf la calitatea imaginii.
mai bine ramai la rds

| dryft3r a răspuns:

Pai si la altele dar trebuie sa platesti pentru ele daca nu sunt incluse in pachet.big grin