| nky333 a întrebat:

Am si eu o mica intrebare. Pentru fisa medicala necesara la admiterea unei scoli de politie se va intocmi si un test toxicologic pentru depistarea THC-ului din Marijuana? Tin sa precizez urmatoarele: am un prieten care consuma aceasta substanta odata la 3/4 luni in cantitati infime ( 5-6 fumuri/ 0, 5 g ) fumand acum 2 zile ultima data. El are analiza la sange in doua saptamani. Daca se cere si acel test toxicologic care sunt sansele primeasca un raspuns negativ? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| HadesSs a răspuns:

La o fisa medicala pentru politie se fac toate analizele, inclusiv analizele de sange, iar parerea mea ca daca are in sange o sa ii apara.

1 răspuns: