| ToOmYOfficial96 a întrebat:

TPU! am si eu o problema! Am un Nokia 5130 XpressMusic! Si mi s-a stricat SOFTUL! Cand introduc Codul acela *#0000# unde scrie ce versiune de telefon e imi apare
VERSION: 00.00, iar daca intru pe brawser mi se restarteaza! imi apare in galerie ca am un fisier de 2.34 GB! CN ma poate ajuta! DAU FUNDA + VOT! ASTEPT AJUTORUL VOSTRU!winkingwinkingwinkingwinking

2 răspunsuri:
| flaviu1990 a răspuns:

Dai o resetare din fabrica daca it cere cod bagi 1234 sau 0000

| ToOmYOfficial96 explică (pentru flaviu1990):

Degeaba! Nu merge! am Incercat! trebuie sa reinstalez softu!