| Robbu a întrebat:

Am si eu o problema cu id-urile de messenger, am facut peste 5 id-uri, dar nu primesc niciun email pe ele, doar acela cu "Bun venit pe Yahoo Messenger". Care este problema si ce pot face sa primesc emailuri? Dau Funda! Multumesc

Răspuns Câştigător
| deedeetzi a răspuns:

S-ar putea ca Yahoo sa te fi catalogat drept spammer, datorita numarului de adrese...nu as sti ce sa iti zic happy

6 răspunsuri:
| Vasybulan a răspuns:

Pai in primul rand trebuie sa ai prieteni pentru a primi mail-uri. Si trebuie sa iti folosesti id-ul pentru diferite conturi(par example folosesti id-ul pentru a creea un cont de fb, iar cand cineva comenteaza la o poza, stare etc, vei fi instiintat printr-un mail)

| Robbu explică:

BiankaRooxy mersi pentru sfat,in fine am aflat care e problema,si era o problema de la Lan, dar ai intrat sa faci caterinca, si.am facebook de foarte mult timp, problema e una care nu ai cum sa intelegi dupa cate vad.Multumesc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa primesti emailuri trebuie sa-ti trimeata cineva!

| EmanuelThN a răspuns:

Pai pentru ca nimeni nu-ti trmite

| BiancaDRox a răspuns:

Pai.degeaba iti faci id-uri daca nu le folosesti. daca iti faci facebook, hi5, twitter...o sa primesti multe email-uri cu tot felul de prosti.dar tu vrei sa primesti email-uri.deci.fa-ti FACEBOOKlaughing

| Albertos a răspuns:

Psibil problema e intracea ca tu pe toate leai inregistrat cu acelesi @mail de aceea si ai probleme caci dupa reguli daca ai mai multe iduri ei ti le blocheaza