| benga18 a întrebat:

Mi-am făcut un cont de email nou pe yahoo si nu inţeleg de ce nu primesc nici un email de la alţii sau de la site-urile pe care ma inregistrez, pe el. Nu înţeleg ce problemă are.
Mulţumesc anticipat tuturor!winking

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vad ca e o moda acum cu mail ul de yahoo sa fie facut gresit. vezi pote l ai facut pe yahoo.ro si tu te inregistrezi cu yahoo.com

| benga18 explică (pentru suntserios):

Nu, nu este asta problema big grin, se pare ca nu stie nimeni care este, am tot cautat si m-am tot interesat, aceleasi explicati care nu rezolva nimic. Oricum multumesc!winking

| Ioan_NeluNelu_1957 a răspuns:

Poate nu ai făcut cont prin site-urile sociale, de exemplu Facebook, Twitter, OLX, și altele, Datele prin Yahoo! Mail nu primesc niciun mesaj

| benga18 explică (pentru Ioan_NeluNelu_1957):

Nu inteleg ce vrei sa zici? straight face

| suntserios a răspuns (pentru Ioan_NeluNelu_1957):

Nu il baga in seama ca nici eu nu stie ce vrea sa zica... de cand o fi olx site social numai el stie