| MantaRay a întrebat:

am si eu o problema cu PC-ul. Am windows xp sp2 si la cateva minute dupa ce intru pe net, ca browser folosesc opera, ma scoate afara si apare eroarea aceea cu "A problem has occurred, forcing Opera to close. To help us avoid similar problems in the future, please send an error report below." si am incercat si xp sp3 si tot la fel face. Nu stiu ce sa mai fac am incercat sa schimb driver-ele, programele pe care le utilizez. Am incercat si cu alt browser si tot la fel se intampla. Daca stiti ce pot sa ii fac va rog spuneti-mi. DAU FUNDA.MERCI ANTICIPAT.

1 răspuns:
| heyitsmaokai a răspuns:

Ai virusi. Incearca sa iei un antivirus mai bun sau sa iti reinstalezi windowsul.