| virus29 a întrebat:

Salut >TPU cand vreau sa vad un film se incarca site-ul putin dupa care primesc o eroare de la opera: A problem has occurred, forcing Opera to close. To help us avoid similar problems in the future, please send an error report below., sau de la google chrome:Aw, Snap!" Someting went wrong while displayng this webpage... Ajutor, funda si respectele mele pentru cine ma ajuta

5 răspunsuri:
| dragos9234 a răspuns:

Schimba browserul
Incearca Google chrome, este cel mai bun.

| RainboyDash a răspuns:

Schiba-ti browserul in Google Chrome, e cel mai rapid si mai bun.

| Tagaso a răspuns:

Mozilla merge cel mai bine la filme online, binențeles cu pluginul Flash Player actualizat.

| Măli19 a răspuns:

Descarcă-ți google chrome ca merge mai bine big grin Și LA MULȚI ANI de Ziua României big grin:*

| virus29 explică (pentru Măli19):

Pai si google chrome tot asa face... se prabuseste