| AlexandruIuilian24 a întrebat:

Am si eu o problema cu pc-ul si nu stiu cum sa o rezolv... Cand deschid CHARACTER MAP-ul sau cand vreau sa adaug un text pe o poza intr-un program de editare photo, mi se restarteaza pc-ul si-mi apare o imagine albastre. :-s Stie cineva ce as putea face?

Răspuns Câştigător
| 4ndr33y a răspuns:

Incearca cu asta sa-i faci repair.
http://fix-fonts-folder.en.softonic.com/download

2 răspunsuri:
| 4ndr33y a răspuns:

De ce folosesti character map? Ce simbol te intereseaza? S-ar putea sa ai fonturile corupte iar windowsul iti da BSOD

| AlexandruIuilian24 explică (pentru 4ndr33y):

Si ce pot face in acest caz? Nu imi trebuie neaparat character map, dar nici in folderul Fonts nu pot intra ca la fel se restarteaza...