| Andrei_Paunescu_1999 a întrebat:

Am si eu o problema... Inainte, pe windows 10 imi aparea in meniul contextual HD Graphics Control Panel. Am reinstalat windows-ul (tot windows 10) si acum nu imi mai apare! Ce sa fac?

6 răspunsuri:
| NeculaiBogdan1212 a răspuns:

Pai mai intai scaneaza pc-ul cu AIDA64 si iti va spune numele placi video si dupa cauti pe net driver-ul sau daca inca mai ai cd-ul cu driverul. incerca sa te informezi si de pe Youtube cum procedezi sa afli driver-ul sau sa iei un program care deteceaza direct driverele care nu sunt instalate cum ar fi driveresay