| SaviorXlol a întrebat:

Am si eu o problema la care as dori un raspuns cat de repede se poate, mi-am instalat si eu pe acelasi pc 2 windows-uri (windows xp si windows 7), iar cand pornesc calculatorul NU ma pune sa aleg intre cele doua windows-uri pe care vreau sa intru, imi intra direct pe xp dar in my computer apare clar ca windows 7 este instalat in partitia C, iar windows xp in partitia D. Cum fac sa-mi apara sa aleg intre cele doua windows-uri cand pornesc pc, funda care ma ajuta va rog mult!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Fabian20 a răspuns:

rolling on the floor)2 windowsuri.sterge'l vere pe ala din D k iti ocupa spatiu degeaba nu ai ce face cu el.cine te'a invatat sa faci asa?