| vflorinsebastian a întrebat:

Am si eu o problema la PC :
Am Win 7 cam de 7 luni si de cateva zile cand il pornesc se incarca windowsul si cand scrie atunci la sfarsit please wait dureaza 10-15 min pana apare Desktopul Si atunci cand dau click dreapta Tot asa se incarca mult! Va rog sa ma ajutati sad
My specs :
Windows 7; 3 gb ram; Procesor Intel dual core 2. 00ghz; placa video gt520 1gb; hard 250gb

2 răspunsuri:
| Teemo98 a răspuns:

Nu conteaza puterea calculatorului si eu am win 7 si asa face din cand in cand deoarece isi salveaza setarile si alte astea e ceva normal.

| vflorinsebastian explică:

Da dar cand dau click dreapta pe desktop se incarca 5 min pana apare fisa cu refresh Personalize etc. si atunci cand se incarca in timpul acela nu merge sa dai click pe nicio iconita... Si asta este normal? thinking