| Skifer a întrebat:

Am si eu o problema la pc, mi-am schimbat windows-ul recent, si cand intru pe ceva cu rezolutie putin mai mare mi se face ecranul negru pentru 5 sec iar dupa se face normal din nou, si imi apare o eroare, uitati:
http://prntscr.com/2dbk4f
Ce sa fac sa imi mearga?

Răspuns Câştigător
| Mihail2020 a răspuns:

Salut!
Iti zice displayul driverului... acelera driverul este oprit, nu raspunde cu succes de la reinstalare.

Ce trebuie sa faci sa iti mearga simplu instalezi Driverul din calculator din nou si iti va merge.
Il poti instala din CD/DVD, internet, Automatic update la windows full.
Si cand instalezi iti va creste performanta si poti sa schimbi revolutia dupa bunul plac.

Aia cu 5 secunde si negru se intampla la toate calculatoarele care nu au instalate driverele dupa instalare.