| DaNyEl64 a întrebat:

Am un Nokia 3110c si cand imi trimite cineva ceva prin bluetooth se salveaza doar in telefon? Imi spuneti va rog cum pot face ca sa se salveze pe card?

1 răspuns:
| nouamm a răspuns:

Chiar acum am incercat si eu sa fac asta si am vazut ca nu poti seta tu sa-ti salveze direct pe card.eu am umplut memoria tel. si apoi am vazut ca automatat se salveaza pe card.
incearca sa umpli si tu memoria telefonului, ca si asa nu e mare dupa care totul ti se va salva pe card.