| GoGo23g a întrebat:

am un router RTG-32

SI MI-am reinstalat windows XP pe laptop si imi cere o parola ceva cu WPA key la windows 7 numi cerea! am cautat pe spate la router si nu gasesc ce pot face?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu o sa gasesti parola pe spatele router ului. aia e parola de la reteaua wireless, o gasesti in setarile routerului, tot de acolo poti sa o si schimbi.

| VladPetcu a răspuns:

Salut WPa key este parola de la retea, adica o parola care iti ofera doar tie acces al net.Tu ai pus-o tu o stiilaughing

| Helper94 a răspuns:

Citeste manualul de instructiuni trebuie sa fie pe acolo si parola.