| kessu a întrebat:

am un telefon caruia nu i se poate baga card de memorie insa cum pot sa fac melodiile sa fie cat mai mici(ma refer la memoria lor)? Dau funda urgent

Răspuns Câştigător
| AlexTudorache a răspuns:

Iti iei un program "sound comverter" si le poti modifica in format.amr
este cel mai mic tip de fisier audio dar sunetul este pe masura

3 răspunsuri:
| DjYeti a răspuns:

Iei de pe youtube la calitate de 128 KBps si fiecare melodie va avea 1 MB/minut.
Exemplu: o melodie de 3 minute si 50 de secunde va avea 3.5 MB.
Site de descarcare de pe youtube: http://www.youtube-mp3.org/
bagi linkul de youtube si descarci. Bafta!

| gheorgheasdasa a răspuns:

Cauti pe net un program care COMPRIMA FISIERELE ( exact asta trebuie sa cauti )winking

| yoko a răspuns:

Dace micsorezi melodiile automat ele vor suna groaznic am patit-o si eu.