| BdyBluu a întrebat:

Am windows 8 pe stik si cand vreau sa il fac la un prieten...dau pe setup si imi da o eroare. "The File AutoRun.Dll could not be loaded or is corrupt. Setup cannot continue. Error Code is [0x7E]. Are winows XP si are Service Pack 3. Ce e de facut? Windowsu e bun ca mi l-am facut si eu. Dau Funda. Daca vreti add me: Bogdii.bluu@yahoo.com

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca s-a zgariat CD-ul s-au poate l-ai scapat tu... Cel mai des de la asta e!