| BluDesign a întrebat:

Am facut saptamana trecuta o cerere pentru schimbarea abonamentului la internet (Clicknet, Romtelecom), am avut abonamentul de 4/6 mbps, am facut cererea pentru schimbarea la Clicknet Play, mi s-a spus ca in 24 de ore se va activa si in 5 zile lucratoare dupa validarea cereri pot sa merg sa-mi ridic modemul si sa semnez actele aferente contractului, au trecut cele 24 de ore si confirmarea a intarziat sa apara, am dat in fiecare zi telefon pana vineri si mi s-a spus ca trebuie validata cererea si ca nu se poate face nimic in legatura cu asta fara avizul D-soarei care mi-a facut cererea, la fiecare telefon mi s-a spus ca se va lua legatura cu D-soara si ca ma va suna in cel mai scurt timp posibil si pana astazi nu am fost sunat mi s-a mai spus de altfel ca au schimbat software-ul daca am inteles bine si nu a putut sa fie completata cererea, dar chiar asa nu puteau sa dea un telefon sa anunte acest lucru in fine, am sunat si luni dupa ce au schimbat software-ul si astazi la fel si tot aceiasi abureala ca o sa ma sune D-soara care mi-a facut cererea.

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Trebuie să mai ai și tu un pic de răbdare sau te duci chiar la un centru Romtelecom!
Pa, pa.

| BluDesign explică (pentru Legiuitoarea):

Am rezolvat de mult, dar mersi oricum.

| Legiuitoarea a răspuns (pentru BluDesign):

Bună.
Eu am văzut foarte târziu întrebare ta. Mulțumesc de aprecieri.
Pa, pa.