| mihainet a întrebat:

As vrea sa imi iau un sistem de sunet eu m-am gandit la acesta http://www.emag.ro/......HT-D355EN. Imi puteti recomanda altceva tot la banii astia (870lei)?

3 răspunsuri:
| tteo92 a răspuns:

Http://www.mediadot.ro/......50w-fullhd
Dar pentru ce aia nevoie de un asa sistem? Este pentru laptop sau pentru ocazii?

| LIviu3097 a răspuns:

Bai mihai mars la culcare daca ai ajuns sa pui intrebari pe TPU esti distrus rau si tteo ii trebuie sa si-l bage in c*r

| LIviu3097 a răspuns:

Si ti-am mai zis de unde sa iei sitem audio da tu nu nu trebuie sa intrebi precum un cretin pe TPU esti disturs ma dezamagesti pe zi ce trece