| Vasy0105 a întrebat:

merita cumparat acest sistem : http://www.okazii.ro/......a129446110 :D.

Răspuns Câştigător
| Mihail2020 a răspuns:

Salut!
Merita dar vezi sa nu fie zgariat sau ruginit, distrus sau alte chesti ca daca este il trimiti inapoi.
Parerea me-a chiar are mult optiuni care nu au majoritatea si ai difuzoare suficienta daca dai o petrecere se aude foarte bine.
Chiar Merita.

| Vasy0105 explică (pentru Mihail2020):

Chiar ar putea scoate 500 w?

4 răspunsuri:
| Mihail2020 a răspuns:

Priza are 200-250V.
El suporta pana la 500W.
Adica daca ai un scurcicuit sau pana de curent poate absorbi are un transformator in el.
Si consuma 500W/luna sau pe zi nu mai situ, poti face o proba si poti vedea.

| Vasy0105 explică (pentru Mihail2020):

Multumesc, eu il comand si daca nu e complet il predau big grin

| Mihail2020 a răspuns (pentru Vasy0105):

Ok