| anonim_4396 a întrebat:

Cat de rentabil este sa investesti in BitCoin? Astept raspunsuri.

2 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Poti sa pierzi mult sau poti sa pierzi tot ce ai investit. Mai ales daca nu te pricepi la securitate informatica, dar nu numai: nimic nu garanteaza cursul de schimb al BitCoin.

| doctorandus a răspuns:

Daca in momentul aparitiei as fi cumparat LiteCoin de 2000 euro acum as fi fost bogat. Atat ca in momentul respectiv nimic nu-mi garanta ca nu arunc cei 2000 euro pe fereastra.