| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre FlixBus? Ati calatorit cu FlixBus?

5 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Am fost de 3 ori, si de cate ori mai merg o sa merg tot cu ei. Mi se pare un raport bun pret/calitate.

| anonim_4396 explică (pentru Frank51):

Da, doar ca faci o zi pe drum depinde unde mergi, e frumos ca vezi tarile prin care treci

| Frank51 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu orice autobuz faci intre 24-30 ore. Am fost si cu Mayer si cu Atlassib, si tot atat am facut, macar la Flixbus e maxim 80 euro, pe cand la celelalte 100-120.

| Alexandra40000 a răspuns:

Buna, mama mea a fost cu FlixBus și are o părere buna despre aceasta companie?

| anonim_4396 explică (pentru Alexandra40000):

Unde a fost? de unde pana unde? si cat a dat? stiu ca e ieftin doar ca faci mult pe drum