| anonim_4396 a întrebat:

Ce procesor e mai bun:AMD anthlon sau Sempron? SI ce ma sfatuiti sa-mi iau :Intel i3/amd anthlon/amd sempron/Intel core 2 duo/Intel celeron/Intel pentium? Funda:O

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sincer dupa parerea mea mai bun este Amd Sempron 2600+ are fsb 166 este mai rapid.O si i-ati Intel core 2

| KodrutZ a răspuns (pentru anonim_4396):

Bine ai venit in 2013!
@StefySmekeru: Zi mai bine ce buget ai, ce componente vei pastra/daca vei pastra ceva din ce ai acum si la ce o sa folosesti calculatorul.

| charleslouboutin a răspuns:

Daca vrei sa alegi unul dintre alea, i3 e varianta.