| keepitmellow a întrebat:

Ceva sfaturi sa treaca timpul mai repede(doua saptamani)sunt la scoala in Belgia si urasc chestia asta si vreau sa ajung odata acasa in Romania si credeti ca in vacanta de craciun as putea sa ma transfer la scoala in Romania? sunt in Belgia doar de 3 luni.

Răspuns Câştigător
| alexfab33 a răspuns:

Depinde de parintii tai. Ei ce fac, s-au mutat in Belgia? Vor sa se inroarca in Romania curand?

| keepitmellow explică (pentru alexfab33):

Pai tata e in Romania doua saptamani si 1sapt. in Belgia tot asa dar mama nu vrea sa ma lase sa stau singur cand e tata plecat

1 răspuns: