| mihamika99 a întrebat:

Salut,TPU,,chiar daca mam deconectat de pe facebook, imi raman salvate parola si emailul si ce as putea sa fac sa nu-mi mai apara?
folosesc google chrome si e in engleza si nu prea stiu sa umblu la setari.ma puteti ajuta?

3 răspunsuri:
| siriusblack98 a răspuns:

Salut! Cand esti pe facebook dai deconectare si iti vor aparea e-mailul si parola iar sub ele va fi o casuta in care scrie nu ma deconecta-la tine va fi scris in engleza not deconected me sau ceva de genul acesta, debifeaza casuta aceea si asta este tot.

| mihamika99 explică (pentru siriusblack98):

Nu, nu-i asta chiar daca fac acest lucru parola si emailul raman si acel spatiu unde e scris emailul si parola e verzui nu mai e alb ca inainte