| BGd_B_1992 a întrebat:

Salut.Mi-am uitat parola la Facebook. Mentionez ca si la mail nu o mai stiu si nu o pot reseta, iar numarul de telefon de verificare nu il mai am. Acum cateva zile din cateva incercari am nimerit-o si m-am conectat, insa m-am deconectat si nu mai mi-o aduc aminte, iar in google chrome nu sunt logat, nu pot gasi parola nici in setari la salvate. Unde pot gasi un fisier sau ceva de genu care imi poate vedea ultimile logari si ce parola au fost folosite pentru Facebook?

1 răspuns:
| vasile2222 a răspuns:

Nu ai unde sa o gasesti. Incearca sa-ti amintesti parola care a mers.