| BoogieqTp a întrebat:

cine are un photoshop mai usor de umblat pe el dar sa nu fie versiune trial?big grin lasati linkul in raspuns

Răspuns Câştigător
| HappyGirl_7385 a răspuns:

Sincer, un photoshop-ul este cam la fel, orice versiune. Eu prefer, Cs3, mi se pare ca-mi merge cel mai bine. Dupa 2 ani de photoshop, am renuntat sa-l mai instalez, din lene cred. :)), http://orasul-brasov.ro/download-adobe-photoshop-cs3-portable/, aici este o versiune portable, nu trial, full, dar nu trebuie instalat, merge foarte bine :*. Descarci, la arhiva ai parola, dar se gaseste pe site-ul care ti l-am dat, deschizi folderul, si clik pe photoshop si gata ai photoshop. Succes! P.S: photoshopul e putin sa zicem complicat la inceput din cauza multitudinii de asa zise butonase, insa dupa aceea ai numai beneficii in materie foto si diverse cand '' manui '' destul de bine photoshopul :D

| BoogieqTp explică (pentru HappyGirl_7385):

Unde scrie parola? ca nu o vadbig grin

| BoogieqTp explică (pentru HappyGirl_7385):

Am gasit-o, mersi pentru ajutor. Fundabig grin

4 răspunsuri:
| Cryshhtian a răspuns:

PhotoScapeSetup_V3.5,asta il am eu da nu mai stiu de unde l-am luat daca vrei ti-l dau pe mess, dragos809 id-ul happy

| HappyGirl_7385 a răspuns:

Cu placere, ma bucur ca te-am ajutat big hug!