| B3nz1D3s3nate a întrebat:

cine imi poate spune si ma poate ajuta cu o problema la messenger? Cand intru in messenger scriu id-ul si parola corecte si imi spune ca parola este gresita.Ma poate ajuta cineva sa imi recapat id-ul va rog frumos? Dau funda primului raspuns bun.

3 răspunsuri:
| PaulNeagu a răspuns:

Intra pe https://login.yahoo.com/config/mail?&.src=ym&.intl=ro si dai la ai uitat parola id-ul, si urmez pasii de acolo. Dai la am o problema cu parola si iti scrii id-ul. Dai la intrebari screte si dai raspunsul la intrebare. Ai dat raspunsul cand ti-ai facut contul.

| B3nz1D3s3nate explică (pentru PaulNeagu):

Stiam si eu asta dar nu mai stiu raspunsurile la intrebari.

| PaulNeagu a răspuns (pentru B3nz1D3s3nate):

Ai vreun alt cont sau al unui prieten, frate, sora? Poti sa trimiti parola pe contul ala incearca poate reusesti.