Întrebare recomandată | dudache2008 a întrebat:

cine ma poate ajuta si pe mine cu o problema... pe mess online pot sa intru cu id-ul si parola mea, dar pe yahoomail si pe messenger nu-mi da voie. astept un raspuns. mersi

18 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ce eroare ai in yahoomail?
Ce browser folosesti?
Ce eroare ai in Yahoo Messenger?

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

| dudache2008 explică (pentru neluL):

In yahoomail imi cere sa bag codul acela visual, dupa care imi pune o intrebare de securitate la care nu mai stiu rasp. browser-ul folosit google chrome si internet explorer. si in mess imi arata ca contul dv a fost blocat, nu mai stiu ce sa mai fac, macar daca as putea sa-mi recuperez id-urile

| neluL a răspuns (pentru dudache2008):

Daca a fost blocat contul asteapta. Nu mai incerca una doua zile, se deblocheaza singur. Pe alt calculator ai incercat sa te loghezi?

| AaNdYy a răspuns:

Incearca sa adaugi @yahoo.com
Sau reinstalezi messenger-ul

| Assu53 a răspuns:

Deconecteazate de pe mess si atunci va putea alta persoana sa intre, cat timp esti tu logat nu pot sa intre altii

| alexandruth a răspuns:

Poate ai gresit parola de vreo doua ori si contul iti este blocat... Alta explicatie nu am. happy

| DjZen a răspuns:

Probabil ca esti logat pe id acesta si de aceea si mie mi sa mai intamplat si mam decontectat si am intrat la loc si a mers

| Sănduțța a răspuns:

Ai probleme cu yahooul

| Sănduțța a răspuns:

Exista multe posibilitati

| dudache2008 explică (pentru Sănduțța):

Cum ar fi?

| Sănduțța a răspuns (pentru dudache2008):

Pai...ai putea sa te duci la reparatie, sau sa stai fara elhappy decizia ta

| eaglewatch01 a răspuns:

Ai uitat parola si raspunsul la intrebarea de identificare.Nu cred ca mai poti face ceva in privinta asta.Alta adresa de mail.Am mai intilnit astfel de cazuri si a fost singura solutie.

| Jee354 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat.Adauga @yahoo.com si asa se rezolvawinking.Dar daca nici asa nu merge inseamna ca ti-ai UITAT parola sau ca trebuie sa iti faci alta adresa de mess. Sper ca ti-am fost de ajutor.Multa Bafta si la REVEDERE! happy

| dudache2008 explică (pentru Jee354):

Nu cred ca am uitat parola pentru ca pe messenger online merge...

| Paull18 a răspuns:

Salut priveste tutorialul accesta: http://www.videotutorial.ro/? p=9839

bafta

| Ziser a răspuns:

Pune si @yahoo.com si asa o sa iti mearga, daca nu inseamna ca ai o alta problema si trebuie sa iti schimbi emailul daca nu gasesti care e problema!

| IonutBaws a răspuns:

Incearca alt yahoo sau schimb windows ca aptesc si eu des are o problema yahoo asta e problema

| Fr4You a răspuns:

Vezi ca pe yahoo mail trebuie sa pui si @yahoo.com de exemplu george22@yahoo.com intelegi? Si fi mai explicit alta data sa intelegem sper ca te-am ajutat!