| PiPyrig a întrebat:

Cine stie un program sa modific o poza sau un filmulet cum vreau eu adica sa ii pun ce efecte vreau.

13 răspunsuri:
| camionagiull a răspuns:

Pentru poze Photoshop cs4 http://www.hit.ro/downloads/fotovideo/Adobe-PhotoShop-CS3-Trial si pentru filme Camtasia http://www.techsmith.com/camtasia/ sper ca te-am ajutat cu ce am putut:)

| LIvIU_4099 a răspuns:

Eu folosesc AdobeAfterEffects daca vrei tutoriale vezi pe http://creativemonkeyz.com/category/tutoriale/aftereffects/

| LIvIU_4099 a răspuns:

Aaa si daca vrei sa modifici o poza foloeste Adobe photoshop happy Succes!

| florinbia68 a răspuns:

PhotoScape ii foarte bun si are ff multe efect + tutorial inclus dancingcauta pe net ca trebuie sa gasesti geva de genu :FreeDownload

| AlexJB a răspuns:

Video: windows movie maker poza:photoshop

| Roock a răspuns:

Buna!
Eu stiu, dar nu cred ca si flimulete, in orice caz: www.pixlr.com. Sper ca te-am ajutat!
Pa, pa!
Roock

| Delicate a răspuns:

Din meniul START- Windows Movie Maker
2. pizap.com
3. imikimi.com
4. PicJoke.com(acolo unde scrie Every day a new photo effect).

| Rurix a răspuns:

La poză poţi folosi PhotoScape, PhotoFiltre, PhotoShop, GIMP sau Paint Shop Pro.
La film poţi folosi Windows movie maker, Picasa ( nu ţi-l recomand ) sau cel mai bun. Sony Vegas.
Sper că te-am ajutat şi ca un pont poţi căuta şi tutoriale

| Calinson10 a răspuns:

Stiu eu! vorbim pe mess gamecspro
sa iti explic cum faci

| 4games a răspuns:

Poza cu Adobe photoshop prin optiunea liquify dar pentru filme nunteleg ce vrei sa zici!

| dvmp01 a răspuns:

Pentru filme e After Effects si pentru poze Photoshop dar sunt destul de complicate la inceput asa ca iti recomand sa vizionezi niste tutoriale