| clark41 a întrebat:

Daca am un produs cumparat de la flanco(un playstation 4) dar am pierdut garantia la ea (o garantie de 2ani) mai pot face rost de alta? daca arat seria produsului mi-l repara?(playstation)
Funda

1 răspuns:
| 17Ioana a răspuns:

Salut!
Eu am avut o problema asemanatoare, am luat numarul de contact de la ei, am sunat la relatii cu clientii, le-am spus cine sunt, ce am cumparat si cand si mi-au trimis factura/certificatul de garantie in format electronic pe mail.

Incearca asa, sigur se rezolva!
Fundabig grin