| anonim_4396 a întrebat:

Daca mai am in garantie un produs dintr-un magazin, insa am pierdut garantia, pot in vreun fel sa primesc o copie dupa garantie avand doar codurile de pe cutie?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Te are înregistrat in baza de date, cel putin mi-e la eMAG au vrut sa imi scimbe garantia sau vezi in contul meu daca ai ceva si descarci garantia, daca garantia e pe baza de bon si o pierzi e cam aiurea

| 2EXA a răspuns (pentru RAY):

Nu e online!

| RAY a răspuns (pentru 2EXA):

La ce magazin ai cumparat?

| 2EXA a răspuns (pentru RAY):

Mi le-a adus un prieten de familie din America... happy...e vorba de o placa video.

| SilviuStelian a răspuns:

Probabil ca da. Intoarce-te la magazin si incearca.