| GoGo23g a întrebat:

Salut TPU

Daca ati ramane blocati pe o insula pustie cu o persoana care nu o agreati deloc ce ati face? V-ati imprieteni cu acea persoana? sau v-ati vedea de drum?

5 răspunsuri:
| 0xBloodyKidx0 a răspuns:

Eu una m-as imprieteni cu ea.Chiar daca nu o suport sau asa ceva m-as imprieteni cu ea pentru ca nici un om nu merita sa fie urat pe lumea asta happy [mici exceptii rolling on the floor ] chiar daca ti-a facut rau incearca sa rezoli acele chestiihappy Bafta >; d

| ghitza a răspuns:

Mi-as vedea de drum.

| marina11 a răspuns:

Eu? pe insula pustie? laughing.tu glumesti.eu nu stau singura nici in casa.nu suport singuraratea ...si.nu stiu probabil m`as inneca sau as ineca pe acea persoana big grin

| Virtualu a răspuns:

Pai mash imprietenii cu ea dar sincer cred ca as innebuni acolo laughing

| RaZvAnYoNuTzZz a răspuns:

Mias vedea de drum deoarece daca nu o suport...