| katita a întrebat:

daca cumpar ceva dupa eMAG platesc si trasportu?
si daca stiti cat e multumesc frumos

6 răspunsuri:
| candygirl a răspuns:

Pe site, dupa ce adaugi produsul in cos, iti arata cat costa produsul, transportul si care a valoarea totala. Totusi, daca ai un magazin eMAG in oras, cel mai bine este sa mergi la ei, sa intrebi daca au produsul, iar daca nu il au, il comanda ei si nu platesti transportul, dar trebuie sa mergi la ei la magazin ca sa il iei. Eu am comandat ceva si a venit chiar a doua zi.

| ÎngerCretin a răspuns:

La eMAG transportul este gratuit. Pe alte site-uri costă bani. Dacă vine în 1-2 zile costă 20-30 lei, iar dacă vine în 4 sau mai multe zile îţi ia câţiva lei.

| Denis15 a răspuns:

Nu,transportul e gratis.

| george4all a răspuns:

Nu, transportul e inclus in pret.
Pachetul ti-l aduce curierul lor in 2-3 zile.

| Boxxa17 a răspuns:

E gratuit frate!

| hazelnut62 a răspuns:

Cum sa fie gratuit? Cititi aicihappy
Comenzile cu valoarea totala mai mare de 90 RON (tva inclus) beneficiaza de livrare gratuita.
Pentru comenzile cu valoarea totala mai mica de 90 RON (tva inclus) si care au mod de livrare curier se va aplica un cost de transport in valoare de 11.99 ron (tva inclus).