| Simon8872 a întrebat:

daca nu ai 10 clase nu poti da de permis? Am auzit ca dupa 1 iulie nu o sa mai poti face asa ceva, este adevarat? Daca da, si ma inscriu inainte de acel termen, o sa pot continua cursurile?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu este adevarat. Legislatia rutiera actuala nu contine o conditie de studii, important este sa stii citi si scrie.

| mgtow a răspuns (pentru Ioandelasal):

In acest om poti avea incredere. asa fac in fiecare an cu stirea asta de 2 lei

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca nu e in monitorul oficial legea, poti sa dai. Nu cred ca e adevarata chestia aia

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu! Nu mai ai timp. Examenul va fi dupa 1 iulie si nu te vor primi la examen. https://bit.ly/37sN5ir

| împreunăfacembine a răspuns:

Încă nu e nimic oficial în legătură cu asta. Sunt doar speculații.