| 0RASPUNS0 a întrebat:

Salut TPU! Dacă Ucraina se aliază cu Rusia... urmatorii vom fi noi, nu?

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu va fi alianta, invinsa sau pace la comun acord, RO e mancata de toti de cand a murit ceasca

| Wr3nch a răspuns (pentru mgtow):

De parca Ceasca ii tinea la respect laughing) Gluma serii

| mgtow a răspuns (pentru Wr3nch):

Nu a tinut tara in datorii si a facut ce a putut ca sa aiba productie si infrastructura de calitate in vremurile alea. Camioanele roman SA, tractoarele UTB (de la Brasov ambii fabricanti) erau exportate la nivel international in special Africa aveam cele mai bune utilaje peste calitatea germana, RO a produs avioane de lupta destul de bune, masina ARO si camioanele militare la fel populare la scala mondiala.

| Wr3nch a răspuns (pentru mgtow):

Da, produse prin o economie planificata care mai mult pierdea in loc sa aduca profit. Ca doar de bine ce duduia economia trebuie sa stai la cozi de salam la 4 dimineata.

| darrio2007 a răspuns:

Tie ti se pare ca Ucraina s-ar alia cu Rusia, in conditiile actuale? Visezi!

| RAY a răspuns:

România e ca o fătuca la menstruație, un ciclu mereu schimbat, Maine poate romani vor cu rusi, in timpul războiului ți au îndreptat armele asupra aliaților lor, România e o fătuca la prima menstruație mereu

| sierra1 a răspuns:

Moldova are prioritate!

| Brizbriz a răspuns:

Ucrainienii URASC rusii rau de tot
in ww2 daca nu era IMBECILUL de Goering, Ucraina ar fi putut lupta de partea nazistilor

| Brizbriz a răspuns:

Hail Mother Rusia si tatuca Putina

| haileewatson a răspuns:

Nu. Lucrurile nu functioneaza asa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

| Octavian81 a răspuns:

Ciao!
Tu urmaresti stirile?
Soldatii rusi se intorc pe jos acasa, dezamagiti pe ntru ca ei sperau ca in doua zile sa termine de cucerit Ucraina. Ucraina lupta la baioneta cu rusii, pentru ca nu vor sa fie ocpupati de Rusia. Deci, despre ce alianta vorbim?
Cat despre noi, Rusia nu va intra in Romania. Romania e tara NATO, si tocmai ce au venit trupe de interventie rapida NATO din Franta si Belgia.