| ronson30 a întrebat:

Daca un baiat ii lasa comm pe FB la o fata inseamna ca vorbesc pe FB? Inseamna ca sunt impreuna?
Sau daca lasa la mai multe fete inseamna ca vorbeste cu toate? Inseamna ca toate sunt gagicile lui?
P.S: Daca lasa comm si fetele ii raspund la fel(pun emoticoni la fel)inseamna ca s-ar culca cu el?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poate ca da sau poate ca nu. Nu ai de unde sti asta. Gelozie cumva?

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Dacă un băiat lasă un comentariu unei/unor fete pe Fb, nu înseamnă neapărat că ei au o relație virtuală. Poate fi un simplu flirt (depinde ce își spun), o simplă constatare în legătură cu imaginea unde au lăsat comentariul, alții lasă un comment din... simplă prietenie/amiciție.
Nu înseamnă că toate sunt... gagicile lui, doar nu te gândești că își va selecta de acolo, un întreg harem! ))
Tot la fel, dacă fetele îi fac retur un emoticon, o fac din apreciere, prietenie, simpatie, ori poate i-l oferă... din joacă. Fără alte interese! happy

| ronson30 explică (pentru floresdemayo):

Ii lasa la poze cu ea, nu la alte poze

| floresdemayo a răspuns (pentru ronson30):

Posibil să comunice (și) pe chat, însă ce nu vezi, ce nu știi, nu poți confirma, bazându-te pe presupuneri.

| deeeaqq a răspuns:

Dacă eu îi las comentariu unui băiat înseamnă că sunt cu el? laughing)
Nu, lel.
E cv normal să laşi comentariu dacă ţi a plăcut poza sau te înţelegi bine cu acea persoană.

Câţi 10 ani ai?