| Sports a întrebat:

dau fundita urgent!
Am un Samsung galaxy s advance si vreau sa descarc asphalt 6 din google play de pe telefon dar nu il gasesc nu gasesc nici asphalt 7, pur si simplu le caut in google play si nu le gasesc.
Daca ma uit de pe PC pe google play le gasesc, de ce nu imi apar pe telefon?

3 răspunsuri:
| RainboyDash a răspuns:

Telefonul nu le accepta

| dragos9234 a răspuns:

Telefonul tau nu le suporta.De aceea.

| emiliaalexandra a răspuns:

Si mie mi se intampla des...descarcal depe internet in telefon este foarte simplu si nu consumi mega pe telefon cel putin nu atat de multi.