| ZeR0zAhĂr a întrebat:

Deci am o problema cu "Yahoo Messenger 11.5".
Imi da o eroare mereu cand incerc sa intru pe id-u, sau cand incerc sa schimb limba.
L-am sters si l-am reinstalat iar, dar tot nimic, dupaceea i-am dat uninstall, dar tot nimic, ce trebuie sa fac?

1 răspuns:
| Alecsandruz a răspuns:

Poi ar fi mai multe probleme poate cineva ti-a blocat contul incercand mai multe parole sau chiar tu ai facut asta fara sa iti dai seama, dar ai putea foarte simpu sa intri cel mai bine de pe un telefon/tableta si sa incerci sa te loghezi.
Si eu am avut aceeasi problema, dar daca nu merge nici asa dezinstaleaza yahoo cu un program care sterge toate urmele nu stiu acum unu sa iti zic cauta si tu pe net si gasesti.