| Iulian29 a întrebat:

am o problema cu Yahoo Messenger 11.5, nu merge sa intru in el... imi da o eroare "cannot load resource dll". Stie cineva cum pot rezolva?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da uninstall la messengerul pe care il ai acum
Apoi instaleaza asta si da restart calculator:
www.oldversion.com/download-Yahoo-Messenger-11.5.0.192.html

| Razvan982013 a răspuns:

Tot ceti trebuie e sa pui acest resource.dll in MyComputer/C/Windows
Link pentru resource.dll http://www.dlldump.com/......nload.html dai pe "Click Here to Download resource.dll"

| Iulian29 explică:

L'am dezinstalat si instalat de n ori.

| Temazor a răspuns:

Si mi tot asa imi da eroare si l-am instalat de multe ori dati-mi un link cu video sa vad cum sa fac sa imi mearga.

| Lau14 a răspuns:

Dezinstaleaza-l si instaleaza-l din nou. Sigur s-a pierdut un fisier.