| puscahoreangaion2000 a întrebat:

din greseala ca desteptul am sters partitia system reserved partition 100 mb din windows 7 si doresc sa o recuperez aceasta partitie sa o repun la loc in system!
doresc sa ma ajutati si sa imi spuneti cum se face recuperarea pe pasi mici!

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Trebuie sa ai un disc de reparare, facut pe un sistem cu windows 7 de acelasi categorie pe care l-ai instalat pe sistem.
Pornesti sistemul de pe discul de reparare si alegi repararea sistemului.
Urmezi pasii afisati pe ecran.

| Landry a răspuns:

Salut! Uite aici un ghid detaliat despre cum sa repari greseala https://www.easeus.com/......very.html, daca nu le ai cu engleza foloseste google translate pentru a traduce pagina. Succes!