| puscahoreangaion a întrebat:

doresc sa stiu in cazul inceherii unei asigurari de locuita ( dauna ) ce ar trebui sa contina polita de asigurare ca sa fie valabila in caz de despagubiri si daca trebuie sa aiba stampila in original a firmei de asigurare?

1 răspuns:
| express11 a răspuns:

Scrie pe polita si intri pe un site-iti spun ei sa vezi daca este activa.scrie clamitati si dezastre naturale,daca mai vrei asigurare, la tevi, mobila, electrocasnice si electronice, se mai adauga la pret.