| Katherine1684 a întrebat:

Este adevarat ca ceaiul verde este bun si pentru slabit?. Am citit de pe net,faptul ca mai multe persoane au reusit sa slabeasca cu ajutorul ceaiului verde. happy Dar bine inteles cu o alimentatie sanatoasa. Eu as vrea sa incerc,si nu stiu sigur de unde sa cumpar... din magazin, sau din farmacie?

Răspuns Câştigător
| TheLoveDoctorr a răspuns:

Ceai verde de dimineata, urmata de un mic dejun bogat in carbohidrati. Seara o masa usoara intr-o sticla de 0.5 l pui apa, stori lamaia toata in ea, amesteci si o bei. Daca nu poti chiar jumatate de litru macar un 0.25, fara zahar, doar asa acra.

1 răspuns:
| cristimihailov a răspuns:

Si dieta cu aer e la fel de buna. Atata vreme cat te tii de una.

Desi cel mai bine ma gandesc ca ar trebui sa incerci un doctor nutritionist. Ala e cel mai bun...