| larrii a întrebat:

Hello! Cine a incercat sa slabeasca cu ajutorul ceaiului verde?big grin Daca stie cineva, sa imi spuna in cat timp a slabit si daca e bine sa beau pe stomacul golbatting eyelashes multumesc :*

Răspuns Câştigător
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Este bun, dar e vorba de ceai verde antiadipos, sau ceai verde antiadipos cu ginseng. Daca ai si o diete echilibrata (fara grasimi, prajeli, mezeluri, dulciuri, bauturi acidulate, bauturi alcoolice, ) e ok, poti slabi aproximativ 5 kg pe luna.Eu am folosit zilnic 2 pliculete la 1l apa, dimineata o cana pe stomacul gol, o cana seara, iar restul in cursul zilei in loc de cafea. La mine a dat rezultate.

3 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Inca nu am ajuns acolo, dar am citit ca Botezatu C. s-a laudat ca a reusit sa slabeasca, band mult ceai verde, primit cadou de la C. Brancu!
Raduleasca, de asemenea, invitata fiind la nu stiu ce emisiune, a spus ca accepta doar ceai verde!
Dimineata, ca si la culcare, e bine (ideal!) de baut un pahar cu apa, darpoti incerca si cu ceai verde, si, in functie de cum te vei simti, continui sau schimbi!

| mami a răspuns:

incearca dar cand ai cateva zile libere si stai acasa

| Ianna33 a răspuns:

Da, pentru ca impiedica depunerea grasimilor. E si detoxifiant. Fii atenta ca trebuie sa crezi ca o sa te ajute, altfel il bei degeaba.