| TicTacZero a întrebat:

Eu am laptopul Toshiba Satellite C55-A: 4 GB Ram, procesor i5-4200M 2,5 ghz cu placa video integrata Radeon HD 4600. Si am vazut la multe laptop-uri care au acest procesor ca au placa video si integrata si dedicata.

Eu as putea sa adaug o placa video dedicata? Daca stiti din propria experienta, sau din alte surse va rog sa-mi spuneti!

1 răspuns:
| Wrecked a răspuns:

Da. Daca ai si integrata si dedicata ai putea sa o schimbi pe cea dedicata cu alta mai buna, dar du-l la un service sa nu ramai fara el. Bafta xD