| Dan123456789 a întrebat:

Ce driver ar trebui sa instalez pe un Toshiba Satellite C55-A-1PX,
pentru placa video integrata Intel HD 4600 (CPU Intel i5 4200M), Windows 8, 64 Bit.

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Completeaza primele patru campuri de pe pagina astfel: "Portables", "Satellite", "Satellite C Series", la "sistem operare" alegi Windows 8 pe 64 bit, iar la "tip de driver" selectezi "Display driver" si ar trebui sa se afiseze, dupa ce apesi butonul "Cautare", 3 rezultate: unul de la nVidia si 2 de la Intel.
http://www.toshiba.com.ro/support/drivers/

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Driverul pe care ti-l da producatorul laptopului, logic!