| GL88 a întrebat:

Salut TPU

fratele meu avea o cartela de Orange care na mai incarcat-o din ianuarie din cauza ca isi luase alta.

Iar azi a trebuit sa o bage iar in tel ca avea nevoie de un numar de acolo si cand incercam sa sun pe numarul ala mereu suna ocupat.

Ore din ce cauza? ori era expirata cartela? ori vorbea de pe numarul ala?

1 răspuns:
| DieBitch a răspuns:

Deodata ce suna, nu are cum sa fie numarul expirat. Cu siguranta vorbea, alt motiv nu are sa fie...