| ncristian7805 a întrebat:

ieri cand ma jucam sunetul la laptopul meu mergea,dar dintr-o data s-a oprit! am incercat toate setarile pentru sunet,i-am dat restart,dar nu mergea, credeti ca a avut o problema daca am conectat laptopul la boxe? erau boxele prea puternice? sau ce pot sa ii fac?

1 răspuns:
| Stefan_Bratosin_2003 a răspuns:

Daca am inteles bine, ai laptop, deci ii poti scoate bateria deci scoate-o, las-o juma de ora, pune-o la loc si nu deschide laptop-ul toata ziua (cu cat mai mult cu atat mai bine) iar apoi incearca iar.