| ina_4413 a întrebat:

Imi poate spune cineva cum se poate remedia o problema cu sunetul la calculator? S-a oprit pur si simplu in timpul unui joc.Am verificat toate setarile pentru sunet si toate mufele, boxele sunt in priza. Cesa mai fac?

Răspuns Câştigător
| Alex_7297 a răspuns:

Bună!
Mi s-a întâmplat şi mie, la mine însă s-a rezolvat simplu. Intră la "Volume Control", şi uite-te la "Wave", să nu fie bifat "Mute". Mi s-a întâmplat şi mie dar nu ştiu de ce. Dacă nu merge aşa şi e o problemă mai complicată nu ştiu ce să zic.
Sper că ţi-am fost de folos!
Baftă!

2 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Dezinstaleaza driverul placii de sunet, restart, instaleaza-l din nou. daca tot nu merge si zici ca ai verificat tot pe-acolo... se poate sa se fi ars.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Instaleazati di nou windovsu sau draiverele de sunet