| IceCrEaMGiRl a întrebat:

Imi puteti da si mie cateva informatii despre Teresa Fidalgo? Imi este tare frica de mesajul pe care il primesc aproape zilnic...Va rog frumos! Multumesc Anticipat!

Răspuns Câştigător
| under89 a răspuns:

Nu baga in seama mesaje de genul asta.
Lumea se plictiseste si atunci nu au ocupatie, si vor sa sperie lumea.
Dar este adevarat ca ea a suferit un accident, dar nu ca o sa ti se intample tie asta. Am vazut si eu... Este o *prostie* inventata de unul, si asa a mers mai departe...

| IceCrEaMGiRl explică (pentru under89):

Daca vrei sa ma ajuti sa nu ma sperii cand ma uit la video-ul ala tampit? te roooooooooog!

| under89 a răspuns (pentru IceCrEaMGiRl):

Adica?

| IceCrEaMGiRl explică (pentru under89):

Multumesc din inima! kiss

11 răspunsuri:
| bxyismylife a răspuns:

Nu exista. Sunt doar mesaje lansate de oameni fara ocupatie =]]]]

| DarkBlood32 a răspuns:

Se spune ca un baiat pe nume Bieber Drew a murit spanzurat de un om cu o fata suspecta. Acel baiat avea 10 ani si se plimba pe o alee dintr-un parc din Romania. Daca dai click pe pagina mea ce sunt anti el te va bantui fantoma lui toata viata.
Iti place?

| IceCrEaMGiRl explică (pentru DarkBlood32):

Da imi place numai ca ai inventat-o tu...Totusi e interesant.Iti multumesc ca insfarsit a creat cineva o pagina anti justin bieber.Mersi DOAMNE!rolling on the floor

| DarkBlood32 a răspuns (pentru IceCrEaMGiRl):

Cu placere. Este singurul cont de pe TPU care este anti jb.

| IceCrEaMGiRl explică (pentru DarkBlood32):

Si de aceea te voi baga in lista de prieteni.Sau cred ca te am deja.Sa ma uit.Te joci toonix?

| DarkBlood32 a răspuns (pentru IceCrEaMGiRl):

Ce toonix? ce-i ala? laughing

| IceCrEaMGiRl explică (pentru DarkBlood32):

Eeh...in fine, era un joc.Dar nu mai conteaza.

| TequilaLoL a răspuns:

Buna :*! Deci, casca urecheaa, Teresa Findalgo este o fata care a avut un accident, in Portugalia, acum "se spune " ca aceasta "Teresa Fidalgo" bantuie autostrada aia rolling on the floor, se da drept o fata care face autostopul si omoara soferii straight face. Mor cand vaad atata prostie. Nu crede in mesajele astea, reclame, niste idioti le fac. Daca nu crezi uita-te si pe youtube : Teresa Fidalgo, o procarie de video :-s. Poti sa dormi linistitawinking. Si daca te duci vreodata in Portugalia stai Keep Calm, ca saraca fata nu vine sa banutie laughing