| xStefanXxX a întrebat:

Imi puteti recomanda un tip de regim pentru a slabi? Adica ma refer la toate tipurile de mese ce ar trebui sa consum. Funda

Răspuns Câştigător
| Simonikk97 a răspuns:

Poti slabi mancand mai putin, dar mai bine. Daca esti de acord pot sa-ti recomand meniul zilei pe care ar trebui sa-l urmezi.
Mic-dejun:Crema de branza saraca in grasimi-200g
un iaurt natural degresat-150g
un fruct
Pranz si cina:
Antreu:salata sau supa degresata de legume-200g
Felul principal:200g de peste sau 150g de carne sau 4 oua alaturi de cel putin 200g de legume si o lingura de ulei de masline.Alimentele pot fi consumate sub forma de salata sau gatite.Un iaurt(150g)sau un fruct
Din pacate, dupa intreruperea dietei se depun alte kg asa ca iti recomand sa ti aceasta dieta o luna de zile si vei observa ca poti pierde 4-6 kg, dar trebuie sa faci si putin sport. Fundita?